Kierowca renault roztrzaskał auto o drzewo

23 wrzesień 2018
(2 głosów)
Kierowca renault roztrzaskał auto o drzewo gorzowianin.com

W sobotnie popołudnie przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Mężczyzna kierujący renault megane złapał gumę, wskutek czego stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewa.

Do wypadku doszło w sobotę 22 września po godz. 15 przy ul. Słowiańskiej. Kierujący renault megane jechał ul. Słowiańską od strony ronda Szczecińskiego w kierunku Słowianki. W pewnym momencie mężczyzna kierujący renault stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył najpierw w jedno drzewo, a później w drugie. Siła uderzenia była tak duża, że tył auta został zmiażdżony.

Na szczęście mężczyźna jechał samochodem sam, z tyłu nie było żadnych pasażerów. Inaczej całe zdarzenie mogłoby zakończyć się tragicznie. Natomiast kierowca renault nie odniósł poważniejszych obrażeń, jest trochę poobijany i w szoku.

Według wstępnych ustaleń do wypadku doszło z powodu przebitej opony, co sprawiło, że kierowca stracił przyczepność i panowanie nad autem. Informację i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na numer alarmowy 45 00 66 400 od Pomocy Drogowej Anhol.

Źródło: gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.