Potrącenie na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

24 wrzesień 2018
(3 głosów)
Autor: 
Potrącenie na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze. Droga zablokowana

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 24 września, po godzinie 19:00. W Zielonej Górze na al. Zjednoczenia samochód osobowy potrącił starszego mężczyznę. Droga w kierunku wiaduktu kolejowego jest zablokowana.

Kierowca samochodu marki Honda Civic jechał prawym pasem ruchu. Tuż przy markecie budowlanym z niewyjaśnionych przyczyn potrącił on na oświetlonym przejściu dla pieszych przechodzącego mężczyznę.

Na miejsce wysłano zespół pogotowia. Ratownicy szybko opatrzyli starszego mężczyznę i przetransportowali go do zielonogórskiego szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. W międzyczasie na al. Zjednoczenia przybyły dwa patrole policji.

Godzina 20:00 - Zdarzenie cały czas obsługują policjanci, którzy ustalają wszystkie okoliczności potrącenia. Aleja Zjednoczenia w kierunku skrzyżowania z ul. Działkową jest zablokowana. Na rondzie PCK tworzą się korki.

Godzina 20:55 - Policjanci zakończyli już swoje czynności. Pojazd został sholowany. Ruch odbywa się płynnie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.