Stłuczka w Zielonej Górze. Sprawczyni była pod wpływem alkoholu

25 wrzesień 2018
(2 głosów)
Autor: 
Stłuczka w Zielonej Górze. Sprawczyni była pod wpływem alkoholu Lubuska Policja/zdjęcie poglądowe

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 25 września, po godzinie 14:00. Na ul. Stefana Wyszyńskiego w Zielonej Górze kierująca osobówką uderzyła w jadące przed nią auto. Kobieta wydmuchała ponad pół promila.

Zderzyły się dwa samochody osobowe - Renault Megane oraz Volkswagen Amarok. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawczyni niezauważyła hamującego przed nią pojazdu i najechała na jego tył. Auta zostały nieznacznie uszkodzone. Ponadto nikt z kierujących nie odniósł żadnych, poważnych obrażeń.

Na miejsce przybył patrol funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego. - Podczas badania alkomatem okazało się, że sprawczyni zdarzenia ma w swoim organizmie ponad pół promila alkoholu - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Mundurowi cały czas prowadzą czynności związane z obsługą tego incydentu. Zbierają oni ślady i wypełniają dokumentację. Zdarzenie zostało już zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.