Pożar wysypiska śmieci w Sulechowie. Do akcji wysyłane są kolejne jednostki (ZDJĘCIA)

29 wrzesień 2018
(2 głosów)
Autor: 
Pożar wysypiska śmieci w Sulechowie. Do akcji wysyłane są kolejne jednostki Redakcja

Do zdarzenia doszło w sobotę, 29 września. Po godzinie 9:00 do dyżurnego operacyjnego zielonogórskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze wysypiska w Sulechowie. Do akcji sukcesywnie wysyłane są kolejne jednostki.

To informacja z ostatniej chwili. Na miejscu pracuje już 7 zastępów straży pożarnej, w tym cysterna o pojemności 25 tys. litrów wody. W drodze cały czas są kolejne jednostki.

Ogromny słup gęstego, czarnego dymu widać z wielu kilometrów. Więcej informacji już wkrótce...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.