Bojadła: Auto uderzyło w drzewo. Kierowca w stanie ciężkim, w akcji śmigłowiec LPR

08 październik 2018
(8 głosów)
Bojadła: Auto uderzyło w drzewo. Kierowca w stanie ciężkim, w akcji śmigłowiec LPR Redakcja/zdjęcie poglądowe

Wszystko wydarzyło się na trasie Bojadła - Bełcze w poniedziałek, 8 października, kilkanaście minut po godzinie 15:00. Kierujący samochodem osobowym z nieznanych przyczyn uderzył w drzewo. Kierowca w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Samochód marki Volkswagen Polo z nieznanych przyczyn zjechał z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Osobówka została mocno uszkodzona. Do akcji od razu wysłano 4 zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrol policji.

W międzyczasie na miejsce zdarzenia przyleciał śmigłowiec LPR. Ratownicy medyczni wspólnie z lekarzem szybko przebadali i opatrzyli rannego mężczyznę. - Kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Przycyzny tego feralnego wypadku ustala policja. Na trasie występują utrudnienia w ruchu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.