RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Groźny wypadek pod Zieloną Górą. Zderzyły się 3 samochody osobowe i autobus (ZDJĘCIA)

09 październik 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Groźny wypadek pod Zieloną Górą. Zderzyły się 3 samochody osobowe i autobus gorzowianin.com

We wtorek, 9 października, około godziny 12:00 na "starej trójce" za Zawadą w kierunku na Cigacice doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych i autobusu.

Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, kilka Zespołów Ratownictwa Medycznego oraz patrole policji z zielonogórskiej drogówki.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja wprowadziła objazd przez trasę S3.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.