RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zielona Góra: 29-letni pedofil zwabił dziewczynkę, uwięził i wielokrotnie zgwałcił

09 październik 2018
(3 głosów)
Autor: 
29-letni pedofil zwabił dziewczynkę, uwięził i wielokrotnie zgwałcił Pixabay

Wszystko wydarzyło się 7 lutego 2018 roku. Mężczyzna zaciągnął dziewczynkę wracającą ze szkoły do altanki i tam uwięził ją. Później wykorzystując strach i obawy dziecka wielkokrotnie zgwałcił pokrzywdzoną. Sprawę skierowano właśnie do zielonogórskiego sądu.

Pokrzywdzona dziewczynka wracała do domu. Nagle tuż przy ogródkach działkowych podszedł do niej nieznajomy mężczyzna. Napastnik przytrzymał ją za odzież, a następnie zawiązał oczy chustką. Jednocześnie zagroził, że jeśli chce żyć to ma się nie odzywać.

Później mężczyzna zaprowadził dziecko do altanki. Po zamknięciu budynku i uwięzieniu dziewczynki kilka razy ją zgwałcił. Po jakimś czasie pedofil wyprowadził dziewczynkę z terenów działkowych, zdjął jej opaskę z oczu i kazał iść prosto do domu nie oglądając się za nim.

- W toku podjętych czynności i zeznań pokrzywdzonej ustalono, że sprawcą opisanego przestępstwa był 29-letni mężczyzna. Sprawcę zatrzymano i przedstawiono mu zarzuty - informuje Joanna Częstochowska z zielonogórskiej Prokuratury Okręgowej.

Oskarżony przyznał się do winy. W międzyczasie wyjaśniał, iż w nocy poprzedzającej zdarzenie zażywał amfetaminę. Powołani do sprawy biegli stwierdzili jednak, że 29-latek w czasie popełnienia zarzucanego czynu miał zdolność rozpoznania jego znaczenia oraz mógł kierować swoim postępowaniem.

Mężczyzna decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany. Za popełnione czyny grozi mu kara pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż 3 lata.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.