RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Poszukiwany 10 listami gończymi zatrzymany. Czeka go 10 lat więzienia

10 październik 2018
(1 głos)
Lubuska Policja

Ukrywał się przed Policją, a sądy wydały za nim 10 listów gończych. 53-latek został namierzony i zatrzymany. Za przestępstwa, które popełnił, kolejne 10 lat spędzi w więzieniu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu prowadzili poszukiwania za mieszkańcem gminy Trzciel, za którym sądy wydały łącznie 10 listów gończych. Mężczyzna miał na swoim koncie oszustwa na bardzo wysokie kwoty oraz wyrok za przywłaszczenie mienia.

Podczas intensywnych poszukiwań mężczyzny policjanci zastosowali wiele metod i form pracy operacyjnej, stale sprawdzali miejsca, w których mógł przebywać. Z ustaleń policjantów wynikało, że ukrywa się on na terenach dużych miast w centralnej Polsce. Dzięki wytężonej pracy i dużemu zaangażowaniu w proces poszukiwawczy, policjantom udało się go namierzyć i zatrzymać. Mężczyzna był ogromnie zaskoczony, gdy policjanci przyjechali pod jego dom i zatrzymali go, zanim przekroczył jego próg, jeszcze z torbą podróżną w ręku.

53-latek został przetransportowany do Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu, gdzie spędzi najbliższe 10 lat.

Opublikowała: asp. Justyna Łętowska KPP Międzyrzecz

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.