RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

UWAGA! Utrudnienia na drodze Zatonie - Niedoradz

11 październik 2018
(0 głosów)
Czytelnik

W czwartek, kilka minut po godz 9.00 doszło do kolizji na trasie Niedoradz - Zatonie. Ruch na tej trasie może byc utrudniony.

Z informacji otrzymanych od świadków zdarzenia wynika, że samochód ciężarowy, który jechał w kierunku Zatonia aby nie zderzyć się z nadjeżdżającym z przeciwnej strony ciągnikiem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. 

Na miejscu trwają czynności policyjne.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.