Krosno Odrzańskie: Osobówka wyleciała z drogi i uderzyła w drzewo

11 październik 2018
(3 głosów)
Autor: 
Osobówka wyleciała z drogi i uderzyła w drzewo OSP Osiecznica

Do zdarzenia doszło w czwartek, 11 października. Na odcinku drogi krajowej nr 29 pod Krosnem Odrzańskim samochód osobowy wleciał do rowu i uderzył w drzewo. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kierujący pojazdem marki Peugeot jechał od strony Słubic w kierunku Krosna Odrzańskiego. Nagle zjechał on do rowu i czołowo uderzył w drzewo. Przyczyną był prawdopodobnie problem kardiologiczny. W aucie podróżowały 2 osoby.

Do działań wysłano 3 zastępy straży pożarnej. Przybył też zespół pogotowia oraz patrol policji. Kierowca osobówki po udzieleniu pomocy na miejscu zdarzenia został przetransportowany do szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.