RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zderzenie dwóch pojazdów w Zielonej Górze. Oba zostały mocno zniszczone (ZDJĘCIA)

17 październik 2018
(2 głosów)
Autor: 
Zderzenie dwóch pojazdów w Zielonej Górze. Oba zostały mocno zniszczone Redakcja

Dwie osobówki zderzyły się na al. Zjednoczenia w Zielonej Górze w środę, 17 października, około godziny 13:00. Na miejscu występowały nieznaczne utrudnienia w ruchu.

Kierowca czarnego Forda Focusa jechał w kierunku Trasy Północnej. Nagle kierująca drugim Fordem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo przejazdu i wjechała wprost pod osobówkę. Kierujący nie mógł już uniknąć kolizji i uderzył w bok czerwonego Focusa.

Zderzenie było bardzo mocne. W obu samochodach wybuchły poduszki powietrzne. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Na al. Zjednoczenia przez kilkanaście minut występowały nieznaczne utrudnienia w ruchu. Później pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.