Kolizja na newralgicznym skrzyżowaniu w Zielonej Górze

18 październik 2018
(5 głosów)
Autor: 
Kolizja na newralgicznym skrzyżowaniu w Zielonej Górze

Do zdarzenia doszło w czwartek, 18 października, kilka minut po godzinie 11:00. W Zielonej Górze na newralgicznym skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze zderzyły się dwie osobówki. Występują utrudnienia w ruchu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Hyundaiem jechała ulicą Zacisze w kierunku Wyszyńskiego. Na środku skrzyżowania w jej bok czołowo uderzyła kobieta jadąca osobowym Audi, która z ul. Wyszyńskiego skręcała w kierunku zielonogórskiego uniwersytetu.

Kierująca Hyundaiem zjechała na chodnik, natomiast zniszczone Audi zostało na jezdni. Na drogę wyciekły z niego płyny eksploatacyjne. Plamę zneutralizowali później zielonogórscy strażacy.

Na skrzyżowaniu występują nieznaczne utrudnienia w ruchu. Osobówkę zabezpieczyła już pomoc drogowa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.