Potrącenie dwóch pieszych na ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

07 listopad 2018
(4 głosów)
Autor: 
Potrącenie dwóch pieszych na ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze Redakcja

Do zdarzenia doszło w środę, 7 listopada. Chwilę przed godziną 19:00 na ul. Sulechowskiej kierujący samochodem osobowym potrącił dwie osoby przechodzące po przejsciu dla pieszych. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra jechał lewym pasem ruchu ul. Sulechowskiej w kierunku centrum miasta. Na przejściu dla pieszych na wysokości marketu potrącił on dwóch pieszych. Zderzenie musiało być dość silne, ponieważ w aucie zniszczona została przednia szyba.

Na miejsce natychmiast wysłano patrole policji oraz trzy zespoły pogotowia. Policjanci od razu zabezpieczyli teren akcji, a ratownicy przebadali osoby biorące udział w zdarzeniu. Jedna osoba została zabrana do szpitala, a druga z ogólnymi potłuczeniami odmówiła hospitalizacji.

Ulica Sulechowska na kilka minut została całkowicie zablokowana. Później odblokowane zostały tylko zewnętrzne pasy ruchu. Obecnie ruch odbywa się już stosunkowo płynnie.

- To kolejny raz, gdy dochodzi tutaj do zdarzenia. Ile razy jeszcze coś musi się stać? Najwyższa pora, aby zielonogórski magistrat coś z tym zrobił - podkreśla świadek zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.