Zielona Góra: Kolizja ciężarówki z osobówką na Trasie Północnej (ZDJĘCIA)

07 listopad 2018
(3 głosów)
Autor: 
Zielona Góra: Kolizja ciężarówki z osobówką na Trasie Północnej Redakcja

Oba pojazdy zderzyły się na Trasie Północnej w środę, 7 listopada, około godziny 19:30. Na miejsce wysłano służby ratownicze.

Wszystko wydarzyło się na rondzie prof. Mariana Eckerta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki marki Man z podczepioną naczepą do przewozu drewna podczas zmiany pasa ruchu uderzył w lewy przód osobowej Alfy Romeo.

Do działań wysłano 2 zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. W międzyczasie przybyła też karetka pogotowia. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nic poważnego się nie stało.

Godzina 21:10 - Na Trasie Północnej nie występują znaczne utrudnienia w ruchu. Zdarzenie obsługują już tylko policjanci z zielonogórskiej drogówki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.