RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Pędził osobówką, przeleciał przez pas zieleni i dachował na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze

15 listopad 2018
(7 głosów)
Autor: 
Pędził osobówką, przeleciał przez pas zieleni i dachował na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze Redakcja

Do zdarzenia doszło w czwartek, 15 listopada, około godziny 20:00. Na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze dachował samochód osobowy. Na miejsce wysłano służby ratownicze.

Kierujący samochodem osobowym marki Audi jechał z nadmierną prędkością ulicą Zjednoczenia od strony wiaduktu. Prawdopodobnie chciał on skręcić na stację paliw i zaczął hamować. Wówczas na łuku drogi mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą. Pojazd przeleciał trawnik, wpadł na przeciwległy pas ruchu, a następnie dachował.

Na miejsce przybył zastęp straży pożarnej oraz dwa patrole policji. Strażacy sprawnie zabezpieczyli rozbite auto, a policjanci wykonali wszystkie czynności z mężczyzną. Kierujący Audi nie doznał większych obrażeń. Ze wstępnych informacji wynika, że prawo jazdy ma on od niedawna.

Zdarzenie zostanie zakończone jako kolizja drogowa. Prawy pas ruchu ulicy Zjednoczenia w kierunku elektrociepłowni jest obecnie zablokowany, lecz ruch odbywa się bez utrudnień. Laweta pomocy drogowej będzie już wkrótce holować uszkodzony pojazd.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.