RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Wypadek we mgle i potrącenie ciężarnej

16 listopad 2018
(3 głosów)
gorzowianin.com
Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło na gorzowskim Zakanalu niemal w tym samym czasie. Przy ul. Strażackiej kierowca renault uderzył w słup, a przy ul. Poznańskiej doszło do potrącenia kobiety w ciąży.

W czwartkowy wieczór 15 listopada doszło do dwóch zdarzeń drogowych na gorzowskim Zakanalu. Informacje oraz zdjęcia otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com oraz od Pomocy Drogowej Anhol.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 20.15 w rejonie skrzyżowania ul. Strażackiej i Świetlanej. Tam kierowca osobowego renault laguna skasował znak „Gorzów Wlkp.” i zatrzymał się na drewnianym słupie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej i policja. Kierowcy renault na szczęście nic się nie stało, tłumaczył się że widoczność była bardzo kiepska z uwagi na gęstą mgłę.

Kilka kilometrów dalej, przy ul. Poznańskiej na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło natomiast do potrącenia kobiety w dziewiątym miesiącu ciąży. Kierowca, który zahaczył o kobietę przechodzącą przez pasy uciekł z miejsca zdarzenia – według relacji świadków był prawdopodobnie pod wpływem alkoholu. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie. Na szczęście również w tym przypadku skończyło się na strachu i obtarciach u kobiety. Natomiast kierowcy, który uciekł z miejsca zdarzenia szuka policja.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.