RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Potrącenie 12-letniego chłopca na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

28 listopad 2018
(1 głos)
Autor: 
Potrącenie 12-letniego chłopca na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze Redakcja

Do zdarzenia doszło w środę, 28 listopada. O godzinie 17:00 na ul. Ptasiej w Zielonej Górze samochód osobowy potrącił nastoletniego chłopca przechodzącego po przejściu dla pieszych.

To informacja z ostatniej chwili. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego jechał ul. Ptasią w kierunku ronda Anny German. Na przejściu dla pieszych tuż za skrzyżowaniem z ul. Piastowską potrącił on nastoletnie dziecko. Na szczęście zderzenie nie było na tyle silne, aby chłopiec stracił przytomność. Z relacji świadków wynika, że ma on 12 lat.

Na miejsce zadysponowano dwa patrole policji. Wysłano również zastęp straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1, ponieważ w chwili otrzymania zgłoszenia nie było dostępnych zespołów pogotowia. Karetka przyjechała na ul. Ptasią dopiero kilka minut po przyjeździe strażaków. Potrącony 12-latek nie doznał żadnych, poważnych obrażeń. Pomimo to został zabrany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Policjanci prowadzą już czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Ulica Ptasia w kierunku ronda Anny German była zablokowana. Po odjeździe strażaków ruch odbywa się już bez większych utrudnień. Czasami może być on jednak wstrzymywany przez funkcjonariuszy, aby przeprowadzić niezbędne prace na drodze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.