RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Policja prosi o pomoc

05 grudzień 2018
(4 głosów)
Policja prosi o pomoc Redakcja

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Świebodzinie prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 16.09.2018 roku na drodze ekspresowej S3 w rejonie miejscowości Cigacice.

W wyniku wypadku śmierć poniosła jedna osoba. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do osób, które w tym dniu, były świadkami przedmiotowego zdarzenia, lub które mogą posiadać jakiekolwiek informacje istotne dla przedmiotowej sprawy. Osoby te proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem (68) 476 21 76 lub (68) 476 21 50

O zdarzeniu można było przeczytać również na naszym portalu 16 września w artykule Tragedia na trasie S3 pod Cigacicami. Jedna osoba nie żyje, sześć zostało rannych (ZDJĘCIA)

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.