RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zasnął za kierownicą, uderzył w dźwig i wpadł na inne auto w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

07 grudzień 2018
(3 głosów)
Autor: 
Zasnął za kierownicą, uderzył w dźwig i wpadł na inne auto Redakcja

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątek, 7 grudnia, po godzinie 8:30. Kierowca osobówki jadąc al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze nagle zasnął i uderzył w dźwig na przeciwległym pasie. Pojazd odbił się i wpadł jeszcze na kolejne auto. Na miejsce wysłano służby ratownicze.

Kierujący samochodem osobowym marki Mazda jechał w kierunku centrum od strony obwodnicy. Nagle tuż za przejazdem kolejowym zasnął i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w dźwig. Pojazd odbił się od niego i po kilkudziesięciu metrach uderzył w nadjeżdżające BMW.

W zdarzeniu najbardziej ucierpiała Mazda, w której znajdowały się cztery osoby. Przód oraz lewy bok pojazdu został całkowicie zniszczony. Ponadto z auta oderwała się opona, a części karoserii rozsypały się po jezdni. Wszystkie osoby opuściły samochody o własnych siłach.

Do akcji zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej, specjalistyczny zespół pogotowia oraz kilka patroli policji. W czasie gdy strażacy zabezpieczali rozbite osobówki, ratownicy medyczni wspólnie z lekarzem opatrywali kierowcę Mazdy.

Rozbite pojazdy całkowicie zablokowały przejazd al. Wojska Polskiego. Droga była zablokowana przez około godzinę.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.