RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zielona Góra: Oprawca brutalnie zabił psa, pozbawił go głowy oraz łapy

09 grudzień 2018
(1 głos)
Zielona Góra: Oprawca brutalnie zabił psa, pozbawił go głowy oraz łapy OTOZ Animals - Inspektorat Zielona Góra

W niedzielę, 9 grudnia, zielonogórzanka znalazła w lesie zwłoki psa. Ciało pozbawione było głowy oraz łapy o sprawie poinformowana została policja oraz OTOZ Animals - Inspektorat Zielona Góra. Trwają poszkiwania sprawcy.

Ciało zwierzęcia zostało odnalezione w lesie przy ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze, prawdopodobnie był to owczarek niemiecki. Oprawca był wyjątkowo brutalny, gdyż pozbawił zwierzę głowy oraz łapy. 

- Ja już nie wierzę w człowieczeństwo. Tu już tylko sam Bóg musi wymierzyć sprawiedliwość... - komentuje internauta.

Osoby, które były świadkiem zdarzenia lub mogą wiedzieć, coś na ten temat proszono są o kontakt z zielonogórską policją lub OTOZ Animals pod numerem telefonu: 570 136 666.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.