Liny: Auto wypadło z drogi na newralgicznym zakręcie i spadło ze skarpy (ZDJĘCIA)

10 grudzień 2018
(1 głos)
Autor: 
Liny: Auto wypadło z drogi na newralgicznym zakręcie i spadło ze skarpy OSP Kargowa

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 grudnia, na pograniczu województwa lubuskiego i wielkopolskiego. Na newralgicznym zakręcie tuż przy miejscowości Liny pojazd wypadł z drogi, spadł ze skarpy i uderzył w drzewo.

Kierowca samochodu osobowego marki Citroen jechał w kierunku miejscowości Liny. Na stosunkowo ostrym zakręcie wypadł on z trasy, a następnie spadł z wysokiej skarpy. Na koniec samochód uderzył tyłem jeszcze w drzewo.

Do akcji wysłano zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz samochód z OSP w Kargowej. Zaalarmowano również ochotników z Kopanicy (woj. wielkopolskie). Strażacy tuż po dojeździe zabezpieczyli pojazd i zaopiekowali się kierowcą. W międzyczasie na miejsce dotarł także specjalistyczny zespół pogotowia i patrol policji.

Kierujący osobowym Citroenem nie doznał poważniejszych obrażeń, dlatego zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Na czas obsługi zdarzenia przez służby zablokowana była część jezdni. Utrudnienia trwały przez kilka godzin.

To nie pierwszy raz, kiedy w dochodzi w tym miejscu do zdarzenia drogowego. - Może w końcu ktoś wpadnie na pomysł barierek czy czegoś podobnego - komentują internauci.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.