Wypadek pod Trzebiechowem. Auto z ośmioma obcokrajowcami uderzyło w drzewo (ZDJĘCIA)

10 grudzień 2018
(4 głosów)
Autor: 
Wypadek pod Trzebiechowem. Auto z ośmioma obcokrajowcami uderzyło w drzewo OSP Trzebiechów

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 grudnia. O godzinie 20:40 na trasie Trzebiechów - Ostrzyce samochód osobowy wypadł z drogi i czołowo uderzył w drzewo. W pojeździe jechało ośmiu obcokrajowców. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala.

Kierujący pojazdem marki Kia Carnival jechał od strony Trzebiechowa. Nagle z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzył w drzewo. - W samochodzie podróżowało 8 osób. To obcokrajowcy, Hindusi oraz Gruzini - mówi dla NewsLubuski.pl dyżurny operacyjny zielonogórskich strażaków.

Z Sulechowa wysłano do działań 2 zastępy straży pożarnej oraz 3 zespoły pogotowia. Na miejsce przybyli także pobliscy ochotnicy z Trzebiechowa i Klenicy. W czasie gdy część strażaków zabezpieczała rozbity pojazd, reszta pomagała załogom pogotowia w opatrywaniu poszkodowanych.

W wyniku wypadku osiem osób zostało przetransportowanych do szpitali w Zielonej Górze, Sulechowie oraz Wolsztynie. Trzy osoby zostały ciężej ranne. Wszystkie doznały urazu nóg, a u jednej podejrzewa się nawet uraz kręgosłupa.

Na miejscu cały czas działają służby ratownicze. Droga jest całkowicie zablokowana.

Godzina 23:50 - Swoje czynności nadal prowadzą policjanci. Trasa Trzebiechów-Ostrzyce nieustannie jest zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.