RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zielona Góra: Przywłaszczył laptopa w autobusie MZK, sam zgłosił się na policję

15 grudzień 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Zielona Góra: Przywłaszczył laptopa w autobusie MZK, sam zgłosił się na policję KMP Zielona Góra

W czwartek, 29 listopada br. w autobusie MZK lini 17 pewien mężczyzna przywłaszczył sobie laptopa pozostawionego na siedzieniu. Złodziej został nagrany na monitoringu, jego wizerunek był również opublikowany w mediach.

Wczoraj, tj. 14 grudnia opublikowaliśmy wizerunek mężczyzny, który przywłaszczył sobie laptopa pozostawionego na siedzeniu w autobusie. Dzięki medialnemu nagłośnieniu sprawy, złodziej osobiście zgłosił się na komisariat policji i oddał skradzione mienie. 

- Osoba, której wizerunek został opublikowany w mediach pojawiła się dzisiaj w budynku Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze i oddała laptopa wraz torbą i całą jej zawartością. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska - Rzecznik Prasowy KMP w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.