Kolizja dwóch osobówek na ul. Poznańskiej w Zielonej Górze. Droga była zablokowana (ZDJĘCIA)

22 grudzień 2018
(1 głos)
Autor: 
Kolizja dwóch osobówek na ul. Poznańskiej w Zielonej Górze. Droga była zablokowana Redakcja

Do zdarzenia doszło w sobotę, 22 grudnia, około godziny 20:30. W Zielonej Górze na ul. Poznańskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga była zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Skoda Octavia jadąc ul. Gorzowską chciał skręcić w kierunku ronda Rady Europy. Wjeżdżając na ulicę Poznańską wymusił on pierwszeństwo przejazdu na Audi jadącej od strony CRS-u. Kierujący nie miał większych szans na uniknięcie zderzenia i uderzył w tylny lewy bok Skody. Z Audi prócz kilku elementów karoserii odpadło również koło.

Do zdarzenia wysłano 2 zastępy straży pożarnej oraz dwa zespoły pogotowia. Przybył również patrol z zielonogórskiej drogówki. W czasie gdy strażacy zabezpieczali rozbite pojazdy, ekipy pogotowia badały uczestników zdarzenia. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Droga przez blisko godzinę była całkowicie zablokowana. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Miejsce do samego końca zabezpieczał zastęp strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.