RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

2-letnia dziewczynka poparzona petardą. Rodzice byli pijani

01 styczeń 2019
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
2-letnia dziewczynka poparzona petardą. Rodzice byli pijani Gorzowianin.com

W nocy do szpitala w Gorzowie Wielkpolskim trafiła 2-letnia dziewczynka, która doznała poparzenia twarzy i oka. Wszystko przez petardę, która wybuchła koło dziewczynki.

W sylwestrową noc do gorzowskiego szpitala przy ul. Dekerta została przywieziona 2-letnia dziewczynka z poparzoną prawą stroną twarzy oraz poparzeniami oka. Dziecko do szpitala przywiozła karetka pogotowia z jednej z podgorzowskich miejscowości.

- 2-letnia dziewczynka była pod opieką rodziców, którzy mieli być pod wpływem alkoholu i wzięli dziecko po północy na dwór, aby zobaczyć strzelające petardy i fajerwerki. W pewnym momencie koło dziewczynki wybuchła petarda, której odłamki poparzyły twarz i oko dziewczynki. - podaje portal gorzowianin.com

Dziecko przebywa obecnie na oddziale chirurgii dziecięcej w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie. 2-latka oprócz poparzonej prawej strony twarzy, ma poparzoną również źrenicę oka. Sprawa została zgłoszona na policję.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.