RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Spowodował kolizję, porzucił auto na środku przejazdu kolejowego i uciekł

05 styczeń 2019
(4 głosów)
Spowodował kolizję, porzucił auto na środku przejazdu kolejowego i uciekł Fot. OSP Małomice

Do zdarzenia doszło w sobotę, 5 stycznia, około godziny 18 na ulicy Słowackiego w Małomicach k. Szprotawy. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika za pośrednictwem naszego systemu ostrzegania. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat brał udział w kolizji drogowej z innym pojazdem około 200 metrów przed przejazdem kolejowym na ulicy Słowackiego w Małomicach. Sprawca z niewyjaśnionych przyczyn odjechał w kierunku przejazdu kolejowego, na którym porzucił swój pojazd i oddalił się w nieznanym kierunku.

Porzucony pojazd zablokował ruch kolejowy na trasie Żagań - Legnica. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały łącznie 3 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Małomic. Strażacy zabezpieczyli rozbity pojazd oraz udrożnili przejazd kolejowy. Ratownicy wspólnie z policjantami przeszukali pobliski teren. Poszukiwanego kierowcy nie znaleziono. 

Godzina 20:35 - Zastępy straży pożarnej powróciły do jednostek, przejazd kolejowy został już udrożniony. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji oraz Służby Ochrony Kolei.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika za pośrednictwem naszego systemu ostrzegania. 

Wkrótce więcej informacji...

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.