Śmiertelne potrącenie kobiety pod Trzebiechowem

07 styczeń 2019
(2 głosów)
Śmiertelne potrącenie kobiety pod Trzebiechowem Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 7 stycznia, około godziny 18, na trasie Trzebiechów - Radowice. Kierujący pojazdem marki Audi potrącił ze skutkiem śmiertelnym idącą poboczem kobietę.

Kierujący pojazdem marki Audi, 24-letni mężczyzna potrącił ze skutkiem śmiertelnym idącą poboczem 62-letnią kobietę. Na miejsce zdarzenia przybyła policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, niestety mimo wysiłku ratowników życia kobiety nie udało się uratować. 

- Kierujący Audi jest trzeźwy, na miejscu trwają czynności. Ruch odbywa się wahadłowo. - podaje podinsp. Małgorzata Barska - Rzecznik Prasowy KMP w Zielonej Górze.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.