Pożar w budynku w Zielonej Górze. W akcji 4 zastępy straży pożarnej

07 styczeń 2019
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Pożar w budynku w Zielonej Górze. W akcji 4 zastępy straży pożarnej Redakcja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 8 stycznia, około godziny 23 w budynku przy ulicy Elektronowej w Zielonej Górze. W działaniach brały udział 4 zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

W jednym z budynków przy ulicy Elektronowej doszło do pożaru. Ogień wybuchł prawdopodobnie w pomieszczeniu, gdzie znajduje się piec. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane.

Na czas prowadzonych działań przez strażaków, droga była zablokowana. Po około trzydziestu minutach wszystkie zastępy powróciły do jednostek.  

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.