RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Próbował sprzedać leki na potencję, bo... nie był z nich zadowolony

09 styczeń 2019
(2 głosów)
Próbował sprzedać leki na potencję, bo... nie był z nich zadowolony Lubuska Policja

Nie był zadowolony z efektu działania leku na potencję, więc postanowił go sprzedać za pośrednictwem portalu internetowego. Za wprowadzanie do obrotu leku bez wymaganego pozwolenia, mężczyźnie może grozić kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Skwierzynie podczas działań operacyjnych ustalili, że mieszkaniec Międzyrzecza za pośrednictwem portalu internetowego, może wprowadzać do obrotu leki bez wymaganego pozwolenia. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 20 sztuk tabletek na potencję. 39-latek tłumaczył, że leki kupił na własne potrzeby, jednak nie był zadowolony z ich działania i postanowił je sprzedać za pośrednictwem portalu internetowego. Zgodnie z ustawą prawo farmakologiczne, za wprowadzenie do obrotu leków bez wymaganego pozwolenia, mieszkańcowi Międzyrzecza może grozić kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Źródło: asp. Justyna Łętowska Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.