Kolizja trzech osobówek na ul. Zacisze w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano patrol policji (ZDJĘCIA)

15 styczeń 2019
(1 głos)
Autor: 
Kolizja dwóch osobówek na newralgicznym skrzyżowaniu w Zielonej Górze

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 stycznia, około godziny 11:00. Na ul. Zacisze w Zielonej Górze zderzyły się trzy osobówki. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Na miejsce wezwano patrol policji.

Kierująca pojazdem marki Renault skręcała z al. Wojska Polskiego w ul. Zacisze. Kiedy włączała się tam do ruchu nie zauważyła jadących z ulicy Wyszyńskiego samochodów, które miały zielone światło i zajechała drogę kierowcy Skody. Renault odbiło się od pojazdu i wyleciało na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzyło jeszcze w Forda Mondeo.

Wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach i nie potrzebowały pomocy medycznej. Na miejsce zdarzenia wysłano patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Obecnie zablokowany jest prawy pas ul. Zacisze w kierunku skrzyżowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.