Zderzenie osobówki z motorowerem w Nowym Świecie. Dwie osoby ranne

17 styczeń 2019
(0 głosów)
Autor: 
Zderzenie osobówki z motorowerem w Nowym Świecie. Dwie osoby ranne Redakcja/zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w czwartek, 17 stycznia, na trasie Cigacice - Nowy Świat (tzw. stara trójka). Około godziny 19:00 kierowca osobówki uderzył tam w motorower. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Kierujący samochodem marki Opel Corsa skręcał do Górzykowa. Przed wykonaniem manewru źle ocenił on jednak sytuację na drodze i wymusił pierwszeństwo motorowerowi. Odległość dzieląca pojazdy była na tyle mała, że już po chwili osobówka uderzyła w jednoślad, którym podróżowały dwie osoby.

Na miejsce wezwano zespół pogotowia oraz patrol policji. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby jadące motorowerem. Obie trafiły do szpitala, gdzie przejdą szczegółowe badania.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia nieustannie prowadzą policjanci. Mogą występować utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.