RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Dachowanie samochodu osobowego pod zielonogórskim Zatoniem

06 luty 2019
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Dachowanie samochodu osobowego pod zielonogórskim Zatoniem

W środę, 6 lutego, kilkanaście minut przed godziną 14 na Drodze Wojewódzkiej numer 283, przed zielonogórskim Zatoniem w kierunku na Kożuchów doszło do dachowania samochodu osobowego.

Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Raculi, patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze i dachował. W pojeździe podróżowały dwie osoby, na szczczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu pozostał patrol zielonogórskiej policji.

W miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.