RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Ukradł 117 czekolad. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

08 luty 2019
(1 głos)
Ukradł 117 czekolad. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności Adobe Stock

Policjanci z Posterunku Policji w Jasieniu ustalili i zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież 117 sztuk czekolad. Do zdarzenia doszło w jednym z marketów. Łączna wartość skradzionego mienia to blisko 900 zł. Za przestępstwo tego typu może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w środę, 6 lutego po południu w jednym z marketów w miejscowości Jasień. O kradzieży kolejnego dnia poinformował kierownik sklepu. Policjanci z Posterunku Policji w Jasieniu przyjęli zgłoszenie i natychmiast rozpoczęli działania w kierunku ustalenia i zatrzymania sprawcy. Tego samego dnia zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatużarskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty kradzieży 117 sztuk czekolad. Ich łączna wartość to blisko 900 złotych. Przyznał się do kradzieży. Za tego typu przestępstwo może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: kom. Aneta Berestecka Komenda Powiatowa Policji w Żarach

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.