Ogromne utrudnienia drogowe w Zielonej Górze!

12 luty 2019
(5 głosów)
Ogromne utrudnienia drogowe w Zielonej Górze! pixabay.com/Zdjecie poglądowe

Na Trasie Północnej w Zielonej Górze doszło do dwóch zdarzeń drogowych, tworzy się gigantyczny korek. Zalecamy skorzystanie z tras alternatywnych!

No Rondzie Rady Europy zepsuty samochód ciężarowy blokuje przejazd, przez co występują ogromne utrudnienia w ruchu. Korek zaczyna się już od Ronda Stefana Batorego i ciągnie przez ponad dwa kilometry w kierunku trasy S3. 

Na tej samej trasie, zaraz za rondem Mariana Eckerta w kierunku trasy S3 doszło do kolizji drogowej, uszkodzone pojazdy blokują lewy pas ruchu. 

Znajdujesz się w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Informuj i bądź poinformowany! Skontaktuj się z nami przez wiadomość na Facebooku!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.