Skatował psa na śmierć. Połamał mu kręgosłup i strzelał do niego z wiatrówki

12 luty 2019
(2 głosów)
Skatował psa na śmierć. Połamał mu kręgosłup i strzelał do niego z wiatrówki OTOZ Animals Inspektorat Zielona Góra

Kolejny już raz inspektorzy OTOZ Animals spotykają się z niewyobrażalną przemocą wobec zwierząt. Wszystko wydarzyło się we wsi Siedlisko k. Nowej Soli, na terenie prywatnej posesji znaleziono pobitego, nie mogącego się podnieść psa. Na miejscu natychmiast zjawili się inspektorzy OTOZ. 

Pies znajdował się w szopie na terenie prywatnej posesji. Gdy został znaleziony nie miał siły się podnieść, cały pyszczek miał w krwiakach oraz nie miał czucia w tylnych łapach. Po pierwszych badaniach w klinice okazało się, że miał złamany kręgosłup a w jego ciele znajdował się śrut. Weterynarze wykluczyli możliwość potrącenia przez samochód. Zwierzę zostało pobite za pomocą tępego narzędzia, oraz postrzelone - prawdopodobnie z wiatórwki. 

Stan zwierzęcia jest wynikiem katowania go przez człowieka. Niestety, pies miał również pęknięty żołądek i w wyniku poniesionych obrażeń zdechł...

Poszukiwany jest sprawca - pomóż go znaleźć - udostępnij post!

Uwaga! Drastyczne zdjęcia!

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.