RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Koparka wpadła do zamarzniętego stawu. Trwają poszukiwania jej operatora

12 luty 2019
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Koparka wpadła do zamarzniętego stawu. Trwają poszukiwania jej operatora Gorzowianin.com

Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie w miejscowości Sarbiewo w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Podczas prowadzonych prac nad brzegiem stawu, do wody wpadła koparka. Prawdopodobnie z operatorem w środku.

Dyżurny strzeleckiej straży pożarnej zgłoszenie o wypadku nad stawem w miejscowości Sarbiewo w powiecie strzelecko-drezdeneckim otrzymał we wtorek 12 lutego około godz. 16:15. Ze zgłoszenia wynikało, że podczas prowadzonych prac do stawu wpadła koparka z operatorem, który znajdował się w środku – komentuje Tomasz Górniak, Komendant Komendy Powiatowej PSP w Strzelcach Krajeńskich.

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej oraz policję. W drodze na miejsce jest specjalistyczna grupa nurków ze Świebodzina.

- Czekamy na przyjazd nurków, którzy podejmą decyzję czy zejdą pod wodę w takich warunkach. Chcemy w pierwszej kolejności potwierdzić lub wykluczyć czy w środku znajduje się ciało mężczyzny – tłumaczy Górniak.

Mężczyzna prowadził prace w koparce na skarpie nad stawem. Prawdopodobnie maszyna w pewnym momencie przechyliła się i wpadła do stawu. Nad brzegiem jest zaparkowane auto mężczyzny. Niestety samego operatora nigdzie nie ma.

AKTUALIZACJA: Więcej informacji.

Na podstawie: Gorzowianin.com

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.