Trzy auta zderzyły się na Sulechowskiej w Zielonej Górze. Stworzyły się długie korki (ZDJĘCIA)

04 marzec 2019
(2 głosów)
Autor: 
Trzy auta zderzyły się na Sulechowskiej w Zielonej Górze. Stworzyły się długie korki Redakcja

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Sulechowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie i Źródlanej w Zielonej Górze. Pobliskie drogi od razu zostały zakorkowane.

Na miejscu zderzyły się trzy samochody - Nissan NV200, Smart oraz Renault Scenic. - Renault wyjeżdżał z ulicy Źródlanej i nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Nissanowi. Pojazdy zderzyły się, a Nissan uderzył jeszcze w Smarta - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Rozbite pojazdy całkowicie zablokowały dwa pasy ruchu w kierunku Centrum Rekreacyjno-Sportowego. Wiadomo, że kierowcy wszystkich samochodów byli trzeźwi.

Do akcji wysłano dwa patrole policji z drogówki oraz dwa zastępy straży pożarnej. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. To kierowca Smarta, który doznał prawdopodobnie urazu kręgosłupa. Załoga zespołu pogotowia przetransportowała go do szpitala na szczegółowe badania.

Swoje czynności na ulicy Sulechowskiej cały czas prowadzą policjanci, którzy ustalają dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia. Na pobliskich ulicach stworzyły się długie korki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.