Pościg za motocyklistą w Nowej Soli. Uciekinier uderzył w samochód

06 marzec 2019
(4 głosów)
Autor: 
Pościg za motocyklistą w Nowej Soli. Uciekinier uderzył w samochód

Do zdarzenia doszło w środę, 6 marca, w Nowej Soli. Policjanci prowadzili pościg za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli. Nagle uderzył on w prawidłowo jadący samochód.

Patrol policji około godziny 15:00 próbował zatrzymać na jednej z ulic w Nowej Soli kierującego motocyklem. Miała być to prosta kontrola drogowa. Pomimo wyraźnych sygnałów do zatrzymania, mężczyzna nie zamierzał jednak ulegać funkcjonariuszom i zaczął uciekać.

O wszystkim natychmiast poinformowano pobliskie patrole. Jazda motocyklisty to cała seria zachowań nie mających nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. - Kierowca dwukrotnie przejechał przez skrzyżowania na czerwonym świetle - podkreśla sierż.szt. Renata Dąbrowicz-Kozłowska z nowosolskiej policji.

Kiedy motocyklista jechał po ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego nagle doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Na skrzyżowaniu z ul. Witosa i Głowackiego uderzył on w prawidłowo jadący samochód osobowy. Był to dla niego już koniec ucieczki.

- Zdarzenie drogowe zostało zakwalifikowane jako kolizja. Nikomu nic się nie stało - dodaje Dąbrowicz-Kozłowska. Obecnie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. O jego karze zadecyduje już sąd.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.