RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Szalona jazda na motorze

31 maj 2016
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

Szybko jadący motocykl zwrócił uwagę sulęcińskiej drogówki. Na drodze krajowej, gdzie jest ograniczenie do 90 km/h, mężczyzna jechał aż 224 km/h. Nierozsądna jazda motocyklisty została przerwana przez policjantów.

W czwartek 26 maja policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie w nieoznakowanym radiowozie monitorowali drogę krajową nr 22. Około godz. 19.30 w rejonie miejscowości Wałdowice zauważyli motocyklistę jadącego z nadmierną prędkością. Funkcjonariusze zarejestrowali jego prędkość. Okazało się, że kierowca swoją yamahę rozpędził do 224 km/h, gdzie jest ograniczenie do 90 km/h. Po chwili policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę do kontroli. Mieszkaniec województwa wielkopolskiego za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Na jego drogowe konto wpłynęło także 10 punktów karnych.

źródło: KPP Sulęcin

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.