Matiz skasowany, mur nawet nie drgnął (ZDJĘCIA)

31 maj 2016
(2 głosów)

Dziś, około godz. 6.00 rano 37-letnia kierująca Daewoo Matziem nie opanowała samochodu na łuku drogi i uderzyła w kamienny mur okalający kościół. 

Do zdarzenia doszło w miejscowości Klępsk pod Sulechowem. Kierująca Matizem jechała w kierunku Sulechowa. Na łuku drogi, na mokrej nawierzchni nie opanowała pojazdu i uderzyła w zabytkowy mur przed kościołem pw. Najświętszej Marii Panny.

Mieszkańcy narzekają, że nie jest to jednostkowy przypadek. Kierowcy nie przestrzegają przepisów. - W tym miejscu obowiązuje 40 km/h. Mało kto jeździ taką prędkością - mówi Felicjan Szachta - To już chyba 3 wypadek w naszej wsi w tym roku.

Z relacji świadków wynika, że kobieta wyprzedzała na zakręcie autobus, spieszyła się, żeby otworzyć sklep w Sulechowie. Trafiła do szpitala w Zielonej Górze.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.