Osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Jedna osoba poszkodowana

15 marzec 2019
(2 głosów)
Osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Jedna osoba poszkodowana Fot. Czytelnik

Na prostym odcinku z Drzonkowa do Suchej, samochód osobowy wypadł z drogi i czołowo uderzył w drzewo. Na miejscu pracowały służby ratownicze a droga była zablokowana. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

W piątek, 15 marca, kilka minut przed godziną 17 na drodze z Drzonkowa do Suchej, samochód osobowy marki honda wypadł z drogi i czołowo uderzył w drzewo. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Suchej. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która decyzją ratowników trafiła do zielonogórskiego szpitala na szczegółowe badania.

Na miejscu swoje czynności prowadzą policjanci z wydziału ruchu drogowego, w miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.