RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zderzenie dwóch osobówek na Zjednoczenia w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

19 marzec 2019
(3 głosów)
Autor: 
Zderzenie dwóch osobówek na Zjednoczenia w Zielonej Górze Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze. Na miejsce wysłano służby ratownicze. Występują utrudnienia w ruchu.

We wtorek, 19 marca, kilka minut po godzinie 17 na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, peugeota oraz bmw. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 2 w Zielonej Górze, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole policji. Do zadań strażaków należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie pomocy osobie poszkodowanej oraz neutralizacja wycieków.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca peugeota najechał na tył bmw. Oba pojazdy zostały mocno uszkodzone. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, przechodzi teraz badania w karetce.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.