RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Odpowie za pobicie

20 marzec 2019
(2 głosów)
KMP Zielona Góra

Zielonogórscy policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała innego mężczyzny w jednym z zielonogórskich klubów nocnych na początku lutego br. Podejrzany usłyszał już zarzuty, został objęty policyjnym dozorem.

4 lutego br. dyżurny zielonogórskiej Komendy Miejskiej Policji otrzymał informację o pobiciu 34-letniego mężczyzny, mieszkańca woj. lubuskiego w jednym z klubów nocnych na terenie miasta. Z relacji zgłaszającego, którym był brat pokrzywdzonego wynikało, że jego brat został pobity w minioną sobotę /3.02/ podczas zabawy w lokalu, stracił przytomność i trafił do szpitala. Pokrzywdzony mężczyzna ocknął się w szpitalu dopiero następnego dnia. Okazało się, że oprócz ogólnych obrażeń ma połamaną szczękę i kości twarzy oraz złamaną nogę. Gdy po odzyskaniu przytomności skontaktował się z rodziną, jego brat natychmiast powiadomił Policję.

Zielonogórscy kryminalni rozpoczęli działania operacyjne, aby ustalić tożsamość sprawcy. W ich wyniku ustalili podejrzanego, którym okazał się 27-letni zielonogórzanin. Mężczyzna został zatrzymany. Materiał dowodowy zebrany w sprawie pozwolił na przedstawienie mu zarzutu uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast w związku z tym, że czyn miał charakter chuligański, kara może być wyższa nawet o połowę. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym, musi także wpłacić 10 tys. zł w ramach poręczenia majątkowego.

Źródło: podinsp. Małgorzata Stanisławska, KMP Zielona Góra

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.