RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Wypadek na S3. Ciężarówka najechała na osobówkę

20 marzec 2019
(2 głosów)
Wypadek na S3. Ciężarówka najechała na osobówkę Redakcja

W środę, 20 marca około godz. 13:40 doszło do zderzenia dwóch samochodów, ciężarowego i osobowego na trasie ekspresowej S3 w kierunku Zielonej Góry. 

Jak podaje podinsp. Małgorzata Barska na drodze S3 w kierunku z Sulechowa do Zielonej Góry, na wysokości miejscowości Zawada doszło do zdarzenia drogowego. W samochód osobowy marki citroen berlingo, stojący na pasie awaryjnym wjechał kierujący samochodem ciężarowym. Zablokowany jest pas w kierunku Zielonej Góry. Na miejscu pracuje straż pożarna oraz policja. Trwają czynności wyjaśniające. 

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i trafiła do zielonogórskiego szpitala na szczegółowe badania.

Godzina 14:40 - Strażacy zakończyli już swoje działania i powrócili do jednostki, na miejscu pracuje policja.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.