Skradziony motorower odzyskany

31 maj 2016
(1 głos)
Autor: 

Skuteczne działania strzeleckich kryminalnych doprowadziły do odzyskania skradzionego motoroweru. Już początkowe czynności pozwoliły wytypować podejrzanego, u którego później znaleziono jednoślad. Mężczyzna usłyszał zarzut, a motorower wrócił do właściciela.

W sobotę 28 maja do Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich zgłosił się mężczyzna, któremu skradziono motorower. Jednoślad warty ponad 1500 złotych trzymany był w zamkniętym pomieszczeniu gospodarczym. Kłódka jednak nie była przeszkodą dla włamywacza, który po jej zerwaniu zabrał znajdujący się w środku jednoślad. Już w trakcie przyjmowania zgłoszenia o kradzieży z włamaniem, kryminalni wytypowali podejrzanego. Z faktów przedstawianych przez poszkodowanego wynikało, iż przestępstwa mógł dokonać 29-letni mieszkaniec gminy Strzelce Krajeńskie, znany policjantom z wcześniejszych swoich wybryków. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Kryminalni udali się do podejrzanego mężczyzny, który przyznał się do włamania i kradzieży jednośladu. Mężczyzna wskazał miejsce, gdzie przechowywał kradziony motorower, który tego samego dnia wrócił do prawowitego właściciela. 29-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

żródło: KPP Strzelce Krajeńskie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.