RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Poważny wypadek na DK22. Trwa walka o życie motocyklisty

07 kwiecień 2019
(3 głosów)
Poważny wypadek na DK22. Trwa walka o życie motocyklisty Gorzowianin.com

Na drodze krajowej nr 22 pod Gorzowem Wielkopolskim doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Do wypadku doszło koło Różanek, w miejscu, gdzie kilka lat temu zginął kierujący motocyklem - przy wjeździe na parking leśny. Na miejscu są służby, trwa walka o życie motocyklisty.

Do wypadku drogowego doszło w niedzielę 7 kwietnia około godz. 15.15 za miejscowością Różanki, na zjeździe do parkingu leśnego – jeszcze przed zjazdem na jezioro Nierzym.

- Kierujący motocyklem jechał od strony Strzelec w kierunku Gorzowa. Natomiast kierujący samochodem osobowym marki seat poruszał się od strony Gorzowa. Do wypadku doszło w momencie, kiedy kierowca seata postanowił skręcić w lewo na parking leśny - mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. 

Na miejscu obecnie jest specjalistyczny wóz ratownictwa technicznego, policja oraz dwie karetki pogotowia. Motocyklista jest pod opieką zespołu ratownictwa medycznego, cały czas leży w rowie, gdzie jest udzielana mu pomoc. Obrażenia motocyklisty są bardzo poważne, wiadomo że ma liczne złamania.

Siła uderzenia była tak duża, że motocykl zatrzymał się w rowie, kilkadziesiąt metrów od auta. Ponadto z motocykla urwało się przednie koło, które wylądowało w lesie.

Na DK22 są utrudnienia, kierowcy muszą jechać objazdem przez drogi leśne. Na rondzie w Różankach policja kieruje ruchem.

 

Źródło: gorzowianin.com

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.