RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Przerwana niebezpieczna jazda

01 czerwiec 2016
(1 głos)
Autor: 

Za przekroczenie prędkości o 77km/h oraz nieprawidłowe wyprzedzanie na drodze K-92 policjanci nałożyli na kierującego audi wysoki mandat oraz 15 punktów karnych.

W sobotę 29 maja policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sulęcinie nadzorowali drogę krajową 92 z użyciem nieoznakowanego radiowozu. Pomiędzy miejscowościami Pniów i Boczów około godz. 20.40 zarejestrowali przekroczenie prędkości przez kierującego samochodem osobowym. Kierowca audi jechał z prędkością 167 km/h przy ograniczeniu do 90 km/h. Ponadto przy dojeździe do wierzchołka wzniesienia wyprzedzał inny pojazd przekraczając linię ciągłą. Policjanci zatrzymali do kontroli 32-letniego mieszkańca powiatu sieradzkiego. Będzie musiał zapłacić 1.000 zł mandatu, a na jego drogowe konto wpłynęło 15 punktów karnych.

źródło: KPP Sulęcin

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.