RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Wypadek w Gronowie. Zderzyły się dwie osobówki. Ruch wahadłowy (ZDJĘCIA)

08 kwiecień 2019
(2 głosów)
Autor: 
Wypadek w Gronowie. Zderzyły się dwie osobówki. Ruch wahadłowy OSP Szczawno

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie Gronów-Pław. Na miejsce wysłano służby ratownicze. Ruch odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 8 kwietnia, po godzinie 11:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Citroena jechał w kierunku Pławia. Kiedy skręcał w lewo, w bok uderzył go kierowca Audi. Dostawczy Citroen wpadł do rowu.

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej z Krosna Odrzańskiego oraz ochotnicy ze Szczawna. Dojechały również dwa zespoły pogotowia oraz patrol policji z drogówki.

Służby zablokowały pas ruchu w kierunku Pławia. Ruch odbywa się wahadłowo.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.