RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Obywatel Litwy przewoził skradzione kampery. Ciężarówkę zatrzymano na autostradzie A2

09 kwiecień 2019
(0 głosów)
Autor: 
Obywatel Litwy przewoził skradzione kampery. Ciężarówkę zatrzymano na autostradzie A2 SG

Zestaw ciężarowy z kradzionymi kamperami zatrzymali w sobotę, 6 kwietnia, funkcjonariusze Straży Granicznej ze Świecka. Szacunkowa wartość zabezpieczonych pojazdów to 530 000 złotych.

Pogranicznicy pełnili służbę na autostradzie A2. W trakcie pracy wytypowali do kontroli zestaw ciężarowy na litewskich numerach rejestracyjnych. - Podczas sprawdzenia części ładunkowej pojazdu funkcjonariusze ujawnili dwa samochody typu Kamper, na które 28-letni obywatel Litwy nie posiadał dowodów własności - informuje Natalia Żabka z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że jeden z samochodów jest skradziony, natomiast drugi nosił znamiona przerobienia numeru VIN oraz miał zaklejone znaczki marki pojazdu. Mundurowi zabezpieczyli oba kampery. Ich łączna wartość została oszacowana na 530 tysięcy złotych.

- Dalsze czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Słubicach, która zabezpieczyła pojazdy i zatrzymała kierowcę - dodaje Żabka.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.