RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Był tak pijany, że omal nie wypadł z kabiny ciężarówki. Wydmuchał 2,3 promila alkoholu

09 kwiecień 2019
(1 głos)
Autor: 
Był tak pijany, że omal nie wypadł z kabiny ciężarówki. Wydmuchał 2,3 promila alkoholu WITD Gorzów Wlkp.

To miała być zwykła kontrola drogowa. Szybko okazało się jednak, że kierowca łotewskiej ciężarówki jest nietrzeźwy. Mężczyzna wydmuchał blisko 2,3 promila alkoholu.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 5 kwietnia, w Wilkowie koło Świebodzina. Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego jak co służbę prowadzili działania kontrolne na drodze krajowej nr 92. Jednym z zatrzymanych pojazdów była ciężarówka marki Volvo na łotewskich numerach rejestracyjnych wypełniona lekarstwami z Niemiec.

Kiedy inspektor otworzył drzwi do kabiny, musiał je przytrzymać, aby kierowca nie wyleciał na drogę. Po tym incydencie mundurowi od razu skontrolowali trzeźwość mężczyzny. Badanie wykazało, że miał on w swoim organizmie blisko 2,3 promila alkoholu.

Po kilkunastu minutach funkcjonariusze postanowili ponownie przebadać kierowcę. Mężczyzna nie był jednak w stanie poddać się kolejnej kontroli. Inspektorzy przekazali go do dyspozycji policjantów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.